Anmälan tävlingsplanering 2019 / storforum

Välkommen på Östra MX årliga tävlingsplaneringsmöte lördag 19 jan kl 9,30-ca 16
på Blommenhof hotel i Nyköping

På agendan bla.

  • Eventa ambulans
  • Allvarlig olycka
  • Val av medlemmar i Östra MX
  • Information om SC, YMX, MX Outlet och Östra serien
  • Riksfinal för DM deltagare
  • Observationstävling för tjejer som vill köra SM
  • Sist men inte minst 2019 års Tävlingsplanering

Anmäl dig här

  • Visas aldrig men behövs för registrering av föreningsverksamhet.
För och efternamnKlubbTelefon
Christer HägglundVästerås MK070-9115489
Andreas ErikssonUppsala mk0705556165
Yvonne ArvidssonUpplands Väsby MK0764661458
Lars MöllerUpplands Väsby MK
Christer axemyrSträngnäs AMS0737628929
Lisa EnvallSmk Södermanland0704530571
Oscar KarlssonSmk Södermanland
Niklas WimanSMK Östgöta MC-Förening0763161495
Michael SchwartzSMK Östgöta MC-förening0703520827
Lennart GustafssonSMK Motala+46733208800
Patrik HellqvistSMK Kungsör070-639 05 18
Sören ÖstlundSMK Kungsör0705527171
Anders RingdahlSMK Kolmården0721766576
Johan GustavssonSMK Kolmården0705545113
Tonny NiklusSMK Kolmården0708470016
Tony LarssonSAMS0733503552
Mattias ÄdelSala msk0725656525
Marcus ÄdelSala msk0706491725
Annica EkengrenÖstra MX+46702422840
Patrik PetterssonÖstra MX070 743 20 22
Camilla BäckströmÖstra MX0704406517
Janne AnderssonÖstra MX070 642 01 97
Jan LindsundÖsthammars MK0702587621
Jan-Einar OxelmarkNynäshamns MCK070-7233218
Isak HolmNMCK0725035768
Christer trybomNmck0723307268
Andreas HolmgrenMX Stockholm070 5098300
Stefan SkansMSK Hammaren0708236036
Christer WesterlundMSK Hammaren0703808850
Micke StrandberghMK ORION0708-846428
Peter WernerssonLinköpings MS070-512 71 36
Timmy wernerssonLinköpings MS070-397 81 90
Anders larssonGöta ms0729114360
Marcus MarteliissonGöta ms0736793304
Tobias janssonFinspångs MS0705832224
Roger SvenssonFinspångs MS070-3469883
M.BlaadBoxholm
Lasse EnanderÅtvidabergs MCK0734182039
Ove EkengrenArlanda MC070 620 99 94

Östra distriktet

Östra distriktet

Svemo Motocrossektion

Svemo Motocrossektion