Anmälan tävlingsplanering 2022

Välkommen till Östra MX årliga tävlingsplaneringsmöte lördag 5 feb kl 14-16
Mötet är ett Teamsmöte.
Max 1 deltagare per klubb.

När du anmält dig får du senare en länk till mötet.
Du behöver inte installera något.
Teams kan köras alla på typer av pc men också direkt på telefonen.
För att det ska fungera bra kommer vi köra ett “träningsmöte” några dagar innan.

Anmäl dig här

  • Visas aldrig men behövs för registrering av föreningsverksamhet.
För och efternamnKlubbTelefon
Anders StenfeldtUVMK0767666638
Sören ÖstlundSMK Kungsör070-552 71 71
Tonny NiklusSMK Kolmården0708470016
Beatrice BjörkSAMS0703731791
Tony LarssonSAMS0733503552
Ove EkengrenÖstra MX070 620 99 94
Patrik PetterssonÖstra MX070 743 20 22
Camilla Asplund BäckströmMX Stockholm0704406517
Pontus WesterlundMsk hammaren0760496223
Christer WesterlundMsk hammaren0703808850
Micke StrandberghMK ORION0708 846428
Peter KahrleLinköpings MS0706584560
christer axemyrKMCC0737628929
Martin WernersenKMCC0761766650
Cissi AxemyrKMCC0704419935
Morgan CarlssonGotlands mf motocross0722275325
Roger SvenssonFinspångs MS070-3469883
Lasse EnanderÅtvidabergs MCK0734182039
Fredrik SegerströmArlanda mc0767981356

Östra distriktet

Östra distriktet

Svemo Motocrossektion

Svemo Motocrossektion
Close Bitnami banner
Bitnami